Sepet 0 x

Hikayemiz

WaterMelon arıtma sistemleri olarak amacımız azimle çalışarak kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.

Su arıtma sistemleri konusunda, güvenilir ve sağlıklı çözümler bulmak amacıyla yurt içi ve yurt dışındaki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek gerekli üretimleri planlayıp, yeni yöntemler geliştirerek ve profesyonel yeni çözümler bularak çağının ötesinde kalmaya çalışmaktayız. WaterMelon olarak müşterilerimize, kentsel atık sudan, içme suyu arıtımına ve yüksek saflıkta endüstriyel proses suyu üretimine kadar geniş bir aralıkta hizmet ve servis sunmaktayız. Faaliyetlerimizi güven, kalite ve profesyonel hizmet anlayışı ile devam ettirmekteyiz.

Biz Kimiz ?

Vizyonumuz

Misyonumuz

Yılların bünyemize kattığı tecrübe ve samimiyeti ürünlerimize yansıtarak ve siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışıp beklentilerinizi karşılamayı hedefliyoruz.

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı günümüzde, güvenilir ideal ve sağlıklı suyu müşterilerimize sağlamak, yaşam kalitelerini arttırmaktır.

Mesaj Gönder
Merhaba, WaterMelon'a hoş geldiniz!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?